Referencie

Iveta (32 rokov)
Milovali sme sa oveľa častejšie a bolo to lepšie ako kedykoľvek predtým
Priviesť na svet dieťa bol pre mňa bezpochyby najšťastnejší moment môjho života, ale samotný pôrod má, samozrejme, dopad na naše telo. Po druhom dieťati ma začala trápiť aj inkontinencia, hlavne keď som sa smiala, alebo si kýchla. Bolo mi trápne a postupne som prestala vyhľadávať spoločenské aktivity, keďže som potrebovala byť neustále nablízku toalety. O mojom obľúbenom cvičení na trampolínach som mohla iba snívať. Potom som sa náhodou dozvedela o GYNOLASER, a keď som toto ošetrenie podstúpila, pocítili sme s partnerom výrazný rozdiel v sexuálnej oblasti. Milovali sme sa oveľa častejšie a bolo to lepšie ako kedykoľvek predtým. Súčasne vymizli aj moje problémy s únikom moču.
Eva (54 rokov)
Efekt sa dostavil ešte radikálnejší a my zažívame opäť medové týždne.
S príchodom menopauzy som sa dlho nevedela vysporiadať. Prekvapila ma pomerne skoro a diskomfort, ktorý ju sprevádzal ma veľmi obmedzoval. Časté zápaly, neustále svrbenie, suchosť pošvy, bolestivý styk a s tým spojená strata libida, mali dopad na môj intímny život. Pohlavný styk bol skôr utrpením ako slasťou, s manželom sme si preto v tejto oblasti prestávali rozumieť. Veľmi ma to trápilo, až kým som sa nedočítala o laserovom ošetrení práve na moje problémy. S malou dušičkou som sa objednala najskôr na konzultáciu a následne na procedúru, aj keď bol manžel proti, na jeho veľké prekvapenie to zabralo a po pár týždňoch sme boli obaja spokojní. Nakoniec mi sám navrhol, aby som absolvovala aj druhú procedúru, že je zvedavý na ďalší výsledok. Efekt sa dostavil ešte radikálnejší a my zažívame opäť „medové týždne“.
Anna (63 rokov)
Bola som v šoku, ale pozitívne, vrásky sa zjemnili, niektoré vymizli, pokožka je napnutá a má krásny mladistvý tón.
Pribúdajúcim vekom som čoraz viac pozorovala na sebe známky starnutia. Jemné vrásky sa prehlbovali, pokožka ochabovala a celkovo som si pripadala taká „sivá“. Na odporúčanie priateľky som sa rozhodla absolvovať omladenie tváre laserom tzv.- resurfacing. Počas zákroku som pociťovala jemné štipkanie, ale dalo sa to zvládnuť. Akurát prvé 4 dni som bola začervenaná a ďalšie 2 dni mi schádzali chrasty. Potom som už mohla používať makeup, takže som sa mohla vrátiť do bežného života, akurát o 10 rokov mladšia. Bola som v šoku, ale pozitívne, vrásky sa zjemnili, niektoré vymizli, pokožka je napnutá a má krásny mladistvý tón. Konečne sa cítim dobre vo vlastnej koži, stúplo mi sebavedomie, čo si všimlo aj moje okolie a komentárom “ Ty žiariš” ani nevedia ako a prečo, ale hladia moju ženskú dušu. Tým najlepším kamoškám som prezradila, čo ma tak rýchlo zmenilo.
Lenka (38 rokov)
Od vtedy nekrížim nohy pri kýchnutí a teším sa na sex.
O Gynolaseri som sa dozvedela z internetu. Po prvých informáciách a nedôvere k nim som sa rozhodla aspoň pre konzultáciu, veď ňou nič nestratím a ani za ňu neplatím. Objednala som sa a ku podivu, termín som dostala už na druhý deň, teda promptne. Konzultácia prebehla v intímnom prostredí a dostala som informácie, ktoré som potrebovala. Celkový môj dojem bol rozhodne vyskúšať. Po príchode domov som sa zdôverila manželovi, ktorý sa pousmial, no podporil ma, tak som sa objednala a zákrok podstúpila. Počas ošetrenia som cítila len teplo a viac neviem, lebo ma pani doktorka zakecala a ja som už potom vnímala len ju. Trvalo to asi 5 min. No a teraz sa len čudujem a užívam si efekt. Konečne nemám už svrbivé výtoky, ktoré ma stále trápili. Od vtedy nekrížim nohy pri kýchnutí a teším sa na sex . A hlavne manžel vo mne našiel novú milenku a znova sa cítim ženou. Rozhodne odporúčam. Pocit stál za tie peniaze a doprajem ho každému mileneckému páru.